Späť

Vrátenie tovaru

Pridané: 2.11.2020 13:51.25

02 November 2020

Tovar, ktorý ste sa rozhodli vrátiť, nám môžete doručiť poštou do 14 dní od doručenia.V žiadnom prípade nám neposielajte položky na platbu na dobierku. Peniaze za vrátený tovar vám zašleme prevodom na váš bankový účet po skontrolovaní tovaru.

REKLAMÁCIA TOVARU

Pokiaľ ste dostali tovar, ktorý je poškodený, alebo trpí inou vadou, máte možnosť ho reklamovať. Podľa zákona sme povinní posúdiť a vybaviť reklamáciu do 30 dní od prijatia reklamovaného tovaru, vždy sa však snažíme reklamácie vyriešiť čo najskôr, buď vrátením peňazí, alebo výmenou tovaru po dohode s vami.

Tovar, ktorý požadujete reklamovať, nám môžete zaslať poštou, prípadne kuriérom. V žiadnom prípade nám neposielajte vrátený tovar na dobierku. Tovar na dobierku nemôžeme prebrať! Peniaze za vrátený tovar posielame výhradne na váš bankový učet, ktorý bude uvedený vo formulári na odstúpenie od zmluvy.

Náklady na vrátenie tovaru predajcovi pri odstúpení od zmluvy znáša spotrebiteľ.

Diskusia

(0 komentárov)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako aj ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady spracovania osobných údajov.