Späť

Newsletter - odber noviniek e-mailom

Pridané: 8.9.2009 21:03.00

08 September 2009

Chcete byť o všetkom informovaný v súvislosti s novinkami v našom webshope, prihláste sa k odberu noviniek e-mailom - Newsletter.

Vďaka službe Newsletter Vás budeme aktuálne informovať o novinkách v našom internetovom obchode. Ak chcete byť informovaný nielen o vystavenom novom tovare, ale aj o aktuálnych burzách, aukciách a zberateľských stretnutiach, zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.

 

Registrácia k odberu noviniek e-mailom je jednoduchá:

 

- buď si vo svojom profile upravíte zaškrtnutím políčko celkom dole "Newsletter",

- alebo v ľavom stĺpci dole je okienko "Newsletter - oodberať naše novinky" , kde stačí zadať e-mail, kam majú novinky prichádzať,

- alebo mi napíšte e-mail a ja Vám to nastavím priamo vo Vašom profile.

 

Chcem Vás poprosit, aby ste si skontrolovali zadane mailové adresy, aby sa nám mailing nevracal ako nedoručený, z dôvodu nesprávne uvedených mailových adries resp. ako SPAM pri zapnutom filtrovani spamu.

 

Užívatelia mailových služieb portálu ZOZNAM.SK majú filtrovanú poštu, z tohto dôvodu sa im náš mailing nedoručí, a vracia sa nám späť. Je potrebné mať správne nastavené spamové filtre.

Diskusia

(0 komentárov)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako aj ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady spracovania osobných údajov.