Späť

Newsletter - odber noviniek e-mailom

Pridané: 8.9.2009 21:03.00

08 September 2009

Chcete byť o všetkom informovaný v súvislosti s novinkami v našom webshope, prihláste sa k odberu noviniek e-mailom - Newsletter.

Vďaka službe Newsletter Vás budeme aktuálne informovať o novinkách v našom internetovom obchode. Ak chcete byť informovaný nielen o vystavenom novom tovare, ale aj o aktuálnych burzách, aukciách a zberateľských stretnutiach, zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.

 

Registrácia k odberu noviniek e-mailom je jednoduchá:

 

- buď si vo svojom profile upravíte zaškrtnutím políčko celkom dole "Newsletter",

- alebo v ľavom stĺpci dole je okienko "Newsletter - oodberať naše novinky" , kde stačí zadať e-mail, kam majú novinky prichádzať,

- alebo mi napíšte e-mail a ja Vám to nastavím priamo vo Vašom profile.

 

Chcem Vás poprosit, aby ste si skontrolovali zadane mailové adresy, aby sa nám mailing nevracal ako nedoručený, z dôvodu nesprávne uvedených mailových adries resp. ako SPAM pri zapnutom filtrovani spamu.

 

Užívatelia mailových služieb portálu ZOZNAM.SK majú filtrovanú poštu, z tohto dôvodu sa im náš mailing nedoručí, a vracia sa nám späť. Je potrebné mať správne nastavené spamové filtre.

Diskusia

(0 komentárov)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako aj ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady spracovania osobných údajov.